Завантаження... Будь ласка, зачекайте

Організаційні питання.

Звертаючись в наш центр, перед батьками та учнем стоїть конкретне завдання: підготовка до ЗНО, підготовка до ДПА, підвищення успішності учня, поглиблене вивчення предмета, заняття з репетитором за шкільною програмою і т.д. У цій статті ми дамо відповіді на запитання, які найчастіше цікавлять батьків на попередньому тестуванні:

1. ЯКЩО МИ ПОГАНО НАПИШЕМО ТЕСТ, ВИ НАС НЕ ЗАРАХУЄТЕ НА КУРСИ?


Безкоштовне попереднє тестування в навчальному центрі АЛГОРИТМ - це стандартна процедура, яку проходять усі нові учні. Не важливо скільки Вам років 5 або 20. Тестування дозволяє встановити Ваш початковий рівень знань, специфіку сприйняття інформації, приблизну динаміку Вашого освітнього процесу, оптимальний формат занять, мету навчання, а так само на тестуванні Ви познайомитеся з педагогами центру та обговорите з адміністратором усі організаційні питання.
Результати тесту впливають на програму навчання.
Після узгодження частоти занять, формату навчання і Вашого розкладу, Ви починаєте здобувати знання за обраною дисципліною.

2. НАМ ПОТРІБЕН РЕПЕТИТОР З МАТЕМАТИКИ (ФІЗИКИ, ХІМІЇ, БІОЛОГІЇ, ІСТОРІЇ, УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ, АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ) В ДНІПРІ. ДЕ ПРОХОДЯТЬ ЗАНЯТТЯ?


Усі заняття проходять виключно в навчальному центрі. На занятті ми використовуємо декілька посібників. Це і авторські посібники, і задачники, і підручники, плюс використання наочних матеріалів, інтерактивних посібників і т.д. Учбові кабінети оснащені усім необхідним для проведення навчального процесу. Ви можете самостійно вибрати найближчий учбовий корпус: ж/м Червоний Камінь (Комунар), 12 квартал або ТРЦ Караван.

3. ЯКІ ПРЕДМЕТИ НАМ ПОТРІБНО СКЛАДАТИ НА ЗНО?


Обов'язковими тестами зовнішнього незалежного оцінювання є "Українська мова" і «Математика». Для вступу до вищого навчального закладу необхідно скласти 3 предмети. Людина має право вибрати для складання ЗНО з 5 предметів. Абітурієнт повинен визначитися зі спеціальністю, на якій хотів би навчатися. Список необхідних предметів дізнається в приймальній комісії вищого навчального закладу.
Курси довузівської підготовки в Дніпрі в навчальному центрі АЛГОРИТМ працюють з серпня по червень включно. Є як річні курси (для учнів 11 класів і випускників попередніх років), так і дворічні (для учнів 10 класів).

4. ПІДГОТОВКА ДО ДПА В ДНІПРІ ДЛЯ 4-Х, 9-Х І 11-Х КЛАСІВ. ЩО ТАКЕ ДПА?


ДПА - це державна підсумкова атестація, яка проводиться у форматі звичайного іспиту при випуску з молодшої та середньої школи, а для учнів 11 класів у форматі ЗНО. Перелік предметів, які складає учень, можна дізнатися у Вашого класного керівника. У програмі самого іспиту, тільки те, що Ви вивчали за шкільною програмою. Але підготовка до іспиту обов'язкова. Ви можете самостійно підготуватися до іспиту, а можете скористатися допомогою педагога-репетитора.
Наші викладачі складуть програму навчання з урахуванням тем, які були пропущені або були незрозумілі в класі.

5. ЯК РОЗРАХУВАТИ БАЛ ЗНО ЗА 200 БАЛЬНОЮ СИСТЕМОЮ?


Розглянемо розрахунок балу на прикладі тесту з математики.
Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з математики здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання. На другому етапі, на основі тестового балу визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, яка використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до ВНЗ України.

ЯК РОЗРАХОВУЄТЬСЯ ТЕСТОВИЙ БАЛ:


Переходьте за посиланням: testportal.gov.ua

6. КОЛИ ПОКРАЩИТЬСЯ УСПІШНІСТЬ В ШКОЛІ У МОЄЇ ДИТИНИ?


В процесі навчання є декілька учасників: учень, батьки, репетитор і шкільний вчитель. Наше завдання - навчити Вашу дитину правильно вчитися, роз'яснити всю теоретичну частину предмета, закріпити отримані знання на практиці, навчити коректно висловлюватися і не боятися відповідати на поставлені питання.
Ваші оцінки в школі - це лише оцінювання вчителем знань з поточної теми. Якщо труднощі з математикою виникли ще з 5-го класу, то нам доведеться неабияк постаратися, щоб заповнити усі пропуски зі шкільної програми в найкоротші терміни.
Ми контролюємо процес навчання та інформуємо батьків про наші результати. Навчання - це нелегка праця. І Ваша дитина потребує підтримки і з Вашого боку, і з боку вчителів.

7. ПІДГОТОВКА ДО ОЛІМПІАДИ В ДНІПРІ. ЯК ТРЕБА ГОТУВАТИСЯ?


Олімпіада включає не лише знання шкільної програми, а так само вміння ними користуватися і розв’язувати нетипові завдання.
Мета педагога-репетитора - навчити учня знаходити підхід до розв’язання складних завдань, виробити алгоритм розв’язання і якомога більше здобути практики на прикладі олімпіадних завдань попередніх років. Варто також зазначити, що призерами олімпіад стають не обов'язково відмінники.

Организационные вопросы репетиторского центра Алгоритм